Цікаві факти про улюблені солодощі

В основі будь-якого популярного батончика лежить, як правило, своя історія. Вона додає ласощам особливого іміджу, допомагає будувати його образ та знаходити свою аудиторію.

Що потрібно знати про улюблені солодощі? Де і як вигідніше замовити Snickers на сайті, щоб отримати оригінальний смак? Розповідаємо далі в матеріалі.

Що треба знати про солодощі

Розповімо дещо цікаве про кожен із відомих солодких батончиків.

KitKat

Вперше виробництво вафельних ласощів запустили в Лондоні у 1935 році. Спочатку батончик мав форму звичайної прямокутної вафлі. Оригінальна назва відрізнялася від сучасної. Тільки в 1949 році з’явилася коротка «KitKat», що добре запам’ятовується. Протягом усього існування рецепт ласощів не змінювався. Спочатку батончик мав стати ідеальним перекусом для робітників, з чим досі пов’язаний його рекламний слоган: «Є перерва, є KitKat».

Snickers

Один із найпопулярніших батончиків компанії Mars. Виготовляється з 30-х років минулого століття. Окрім класичного батончика, в асортименті є й інші продукти зі схожим складом:

  1. морозиво;
  2. цукерки;
  3. батончики на основі снікерс, але з додатковими інгредієнтами (арахісовою пастою, лісовим горіхом замість арахісу);
  4. шоколадна паста.

Назву батончик отримав за прізвиськом улюбленого коня власників компанії, яка перекладається як «тихе іржання».

Milky Way

Батончик приніс своєму виробнику неймовірну популярність. А все через те, що він додатково пакувався у фольгу. Таким чином руки не бруднилися від шоколадної глазурі. Певно, що це наймолочніший батончик на ринку, він також не тоне в молоці. Версії батончиків для американського та глобального ринку відрізняються: американська має додатковий шар карамелі, а глобальна — тільки ніжну шоколадну нугу, вкриту молочним шоколадом. Є й інші відмінності: в європейській версії до кінця 80-х років минулого століття використовували шоколадну нугу. Зараз — тільки ванільну. У версії ж для австралійського ринку — тільки шоколадну нугу, без шару карамелі.

Bounty

Ніжний та насичений смак кокосової м’якоті продається не тільки в молочному, а й у чорному шоколаді. Є також версії з манго та ананасом, проте в Україні їх немає у продажу. Раніше компанія Марс, що була заснована в США, сама виробляла батончик, але потім відмовилася від ідеї та почала імпортувати солодощі з Великобританії. Рекламний слоган та подача продукту не змінювалися протягом усього часу існування: тропічні острови, пляж, блакитна вода та відпочинок на пляжі в купальнику. Цей батончик про розслаблення, легкість і довгоочікувану відпустку. Замовляти улюблені батончики потрібно в перевірених місцях. Як правило, виробник на офіційному сайті зазначає, де в Україні можна придбати оригінальні солодощі бренду. Наприклад, всі перераховані вище можна придбати у великих маркетплейсах на кшталт MAUDAU. Також у багатьох супермаркетах закупівля здійснюється напряму через офіційних дилерів.

4PUBG.COM