Як безкоштовно отримати криптовалюту: доступні методи

Отримати цифрові активи на ринку достатньо просто, якщо ви ведете якусь діяльність – торгову, інвестиційну, або якщо вас цікавить кредит криптовалют.

Куди складніше отримати цифрові монети безкоштовно. Криптовалютне середовище пропонує різноманітні способи отримання активів без вкладання власних коштів.

Як отримати криптовалюту безкоштовно: основні підходи

Щоб отримати цифрові монети без інвестування власних коштів, слід звернути уваги на наступні моменти:

  • Виконання завдань.

В криптовалютному середовищі функціонують веб-сайти або додатки, які видають невелику кількість криптовалюти безкоштовно. Для отримання криптоактивів через такі ресурси зазвичай потрібно виконати певні завдання, наприклад, перегляд реклами або введення капчі.

  • Програми лояльності та реферальні програми.

Деякі криптовалютні сервіси пропонують програми лояльності або реферальні програми, які дозволяють отримати безкоштовно криптовалюту за виконання певних дій або завдяки запрошенню друзів у спільноту окремого проєкту.

  • Відкриття гаманця.

В цифровому середовищі функціонують проєкти, що випускають токени у якості роздачі або розподілу активів новим користувачам, які створюють гаманець та приєднуються до їхньої платформи.

  • Баунті-програми.

Один з поширених підходів – запуск баунті-кампаній. Такі способи передбачають роздачу безкоштовної крипти за виконання певних завдань. Це може бути написання відгуків, створення контенту або просування платформи проєкту, який виставляє баунті-кампанії.

  • Тестування нових проєктів.

Деякі криптовалютні стартапи шукають тестерів для своїх продуктів або платформ. За участь у тестуванні користувачі можуть отримати криптовалюту безкоштовно у якості винагороди.

Які ризики баунті-програм: як отримати безкоштовно криптовалюту з максимальною вигодою?

Хоча баунті-програми можуть бути вигідним способом отримати криптовалюту безкоштовно або за виконання певних завдань, вони також можуть включати ризики, які важливо враховувати:

  • Ризик шахрайства.

Не секрет, що багато баунті-програм створюються для зловживання довірою та особистими даними учасників. Перед взяттям участі у будь-якій баунті-програмі важливо перевірити її автентичність, детально оцінити майданчик, та дізнатись умови того, як видається та нараховується безкоштовна криптовалюта.

  • Неплатоспроможність проєкту.

Іноді криптовалютні стартапи, які пропонують баунті-програми, можуть бути неплатоспроможними або не виконувати своїх зобов’язань. Це може призвести до того, що учасники не отримають винагороду за свою роботу. Завчасно проаналізуйте проєкт, його технічні можливості та особливості реалізації. Якщо вас цікавить курс криптовалюта проєкту має бути досконально проаналізована у різні таймлайни.

  • Зміни в умовах програми.

Умови баунті-програм, тобто як безкоштовно отримати криптовалюту, можуть змінюватися в ході її проведення, що може вплинути на отримання винагороди учасниками. Наприклад, можуть змінитися вимоги до завдань, кількість доступної винагороди або строк виконання задачі.

4PUBG.COM