Рейтинг-2023 бюджетних планшетів

Не зважаючи на війну, в Україні стартував новий навчальний рік. Так, навчатися в таких умовах складно. Залежно від регіону частка учнів, яка змушена навчатися дистанційно, може досягати значних показників, і для цієї категорії школярів мати сучасний та зручний засіб для зв’язку та навчання — це питання стратегічного значення.

З огляду на високу вартість ноутбуків та ПК, найкраще на цю роль підходить… ні, не смартфон. А планшет, який займає проміжне місце між обома названими категоріями техніки.

Пропонуємо вашій увазі кращі бюджетні моделі, доступні на українському ринку.

Lenovo Tab M8

Легкий (320 г) та відносно невеликий гаджет із 8-дюймовим екраном дає змогу без проблем носити його як у кишені, так і в шкільному ранці. Вузькі рамки та IPS матриця забезпечують якісну картинку за будь-якого рівня освітлення.

Батарея на 5100 мА·г гарантує автономність протягом 16 годин (в режимі перегляду відео), а процесор MediaTek a22 Helio з 2/4 ГБ оперативної пам’яті дає можливість працювати без затримок навіть у багатозадачному режимі. Залежно від модифікації ви матимете 32 або 64 ГБ вбудованої пам’яті, яку можна збільшити з допомогою карти microSD.

Бездротовий зв’язок забезпечується модулем Wi-Fi, є можливість користуватися SIM-картою. Придбати цей популярний планшет можна за 5500 грн.

Samsung Galaxy Tab A 8.0

Хоча він коштує дорожче, але залишається в бюджетній категорії, що робить його однією з кращих моделей для навчання та відпочинку. Маючи міцний металевий корпус, гаджет важить усього 345 г, тобто його без проблем можна тримати однією рукою.

Яскравий 8-дюймовий екран зі співвідношенням сторін 16:10 має роздільну здатність 1280х800, демонструючи картинку неперевершеної якості. З огляду на наявність сервісу YouTube Premium та функції батьківського контролю, цей планшет можна рекомендувати школярам будь-якого віку.

Ємність акумулятора така ж, як у лідера рейтингу — 5100 мА·г. Потужний 8-ядерний процесор та 2-3 ГБ оперативної пам’яті буде досить для швидкої роботи будь-яких додатків. Якщо 32 ГБ вбудованого сховища буде недостатньо, завжди можна розширити його до 512 ГБ, використавши роз’єм для SD-карти.

Серед інших цікавинок моделі — наявність двох динаміків та пари вбудованих камер, тонкі рамки, функція запису екрана, яка дає змогу записувати цілі відеоуроки, та дитячий режим Samsung Kids.

Єдиним недоліком моделі можна назвати відсутність слота для SIM-карти.

Lenovo Tab M10

Це планшет приблизно такого ж цінового рівня. Важить трохи більше, 480 г, але для 10-дюймового екрана це гарний показник, у руці гаджет лежить досить впевнено. Великий екран забезпечує роздільну здатність Full HD та 10-крапкове сенсорне управління з максимально точним позиціюванням.

Доповнюють можливості Lenovo Tab M10 швидкий процесор Unisoc T610, не менш швидка ОЗУ типу LPDDR4X та батарея на 5100 мА·г із десятигодинною автономністю.

Зазначимо також гарний звук стандарту Dolby Atmos, що робить планшет ідеальним для сімейного використання.

4PUBG.COM