Переваги та характеристики сучасних роботів-пилососів

Застосовувати робот-пилосос у домашньому прибиранні не завжди раціонально. Наприклад, якщо в невеликій квартирі кімнати щільно заставлені меблями, правильніше використовувати класичний або вертикальний пристрій. В таких умовах простіше і швидше прибирати саме ним. А от для великих житлових приміщень з мінімальною кількістю перешкод інтелектуальний пилосос підійде. З ним вам практично не доведеться працювати руками. Потрібно буде виконувати лише декілька нескладних маніпуляцій:

  • витрушувати сміття з контейнера;
  • доливати воду;
  • налаштовувати алгоритм прибирання;
  • змінювати серветку;
  • іноді проводити чистку самого пилососа.

Переваги пристрою дозволять вам розвантажитись і практично не думати про прибирання підлоги.

Чому варто купити робот-пилосос

Коштуватиме такий прилад дещо дорожче, ніж класичний, вертикальний чи миючий аналог. Але він не настільки недоступний, як вважає багато українців. Звичайно, ціни є різні, як і скрізь, але купити хороший робот прибиральник можна за 5-10 тисяч гривень. Є і дорожчі моделі. Та скільки б вам не довелося віддати за нього — комфорт того вартий.

До переваг інтелектуальних пристроїв можна віднести наступне:

  • Абсолютна автономність. Все, що вам потрібно робити, перечислене в попередньому розділі. Робот сам аналізує приміщення та вибирає найкращий алгоритм прибирання. По прокладеному маршруту він буде пересуватися сантиметр за сантиметром, доки не прибере всі приміщення. Якщо заряд акумулятора знизиться до критичного рівня, пилосос сам поїде заряджатися. А потім продовжить прибирання з того ж місця. Ви в цей час можете бути де завгодно, хоч в іншому місті.
  • Прибирання різних поверхонь. Сучасні моделі можуть пилососити як тверді покриття (дерево, плитка, кахель, ламінат, лінолеум та ін.) так і коврові з ворсом різної довжини.
  • Ретельність прибирання. Він не пропустить жодного квадратного сантиметра площі в приміщенні, куди має доступ. Деякі складнощі можуть виникнути в кутах та біля перешкод. Можливо, там якість прибирання вам доведеться перевірити.
  • Тривалість роботи на одному заряді. Ємність акумуляторів сучасних пристроїв достатньо для прибирання квартири/будинку кілька разів. Лише незначна частина моделей тримає заряд 60-90 хвилин. В інших цей показник значно більший — до 180 хвилин і вище.
  • Регулювання потужності. Робот в автоматичному режимі може збільшувати і зменшувати силу всмоктування. Це дозволяє якісно пилососити різні покриття і поверхні, а також вибирати тихий режим для прибирання в нічний час, якщо раніше можливості запустити пилосос не було.

Завдяки датчикам і сенсорам робот не лише аналізує площу прибирання, а бачить перешкоди, перепади висоти, відстань до стін тощо.

Керувати практично всіма моделями можна через смартфон. Для цього потрібно всього лише встановити відповідний додаток. В ньому ви зможете задавати команди своєму помічнику, контролювати процес прибирання, бачити рівень заряду та ін.

4PUBG.COM